Powiatowy konkurs wiedzy o Unii Europejskiej - Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

marker icon34-300 Żywiec, ul. Moszczanicka 9

zsaio@moszczanica.pl

mobile icon (33) 475-05-70

There is no translation available.

"Myślę, że powiatowy konkurs wiedzy o Unii Europejskiej był ciekawą formą sprawdzenia swojej wiedzy na temat wielkiej Europejskiej rodziny. Podczas uroczystości rozdania nagród zwycięzcom i laureatom konkursu, mieliśmy okazję zobaczyć, jakie zmiany zachodziły na wschodzie i na zachodzie Europy, co było dla nas bardzo interesujące. Zobaczyliśmy także, co inni ludzie, zarówno nasi rówieśnicy, jak i młodsi oraz starsi od nas wiedzą na temat Unii Europejskiej. Zaistniała także możliwość obejrzenia Debaty Oksfordzkiej, której teza brzmiała: ,,Mój Głos ma wpływ na przyszłość Unii Europejskiej". Dzięki żywej dyskusji oponentów dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy i poznaliśmy wiele interesujących faktów dotyczących Unii Europejskiej. Uważam, że dzisiejszy dzień był dniem ciekawym, pełnym wrażeń. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w dzisiejszej uroczystości"

Marta Prochot uczennica klasy II wojskowej w ZSAiO 

galeria zdjęć I

galeria zdjęć II

Share

loga ue